مقالات

تلویزیون شهری

موارد استفاده تلویزیون های شهری :

در پارک ها،نمای ساختمان ها وبرج های تجاری،هتل ها،استخر وفضای سبز و...

مزایای تلویزیون شهری ما :
1.تلویزیون های شهری دارای گارانتی به مدت 2سال می باشند.
2.بهای تمام شده پایین تلویزیون های شهری به علت واردات مستقیم قطعات وحذف واسطه ها
3.دارا بودن گواهی کنترل کیفیت ودارا بودن استانداردip 65 جهت تلویزیون های شهری وسایر محصولات
4.تلویزیون های شهری ضد رطوبت،گردوغبار،تابش مستقیم نور خورشید،خوردگی وفرسودگی،تغییر وضعیت فیزیکی و اشعه uv می باشند.

کیفیت قطعات ، پشتیبانی واقعی و کم شدن هزینه ها به دلیل حذف واسط و خرید مستقیم از شرکت های معتبر تولید کننده از ویژگی های کار ما می باشد . طراحی ، واردات قطعات ، مونتاژ ، اجرا و نصب تلویزون شهری ، پشتیبانی و خدمات پس از فروش ، همگی در مجموعه پارسیان انجام می شود . تلویزیون شهری ، فروش تلویزیون شهری ، قیمت تلویزیون شهری ، تلویزیون های شهری ، تلوزیون شهری ، تلویزیون غول پیکر شهری ،

تلویزیونهای LED غول پیکر و یا به عبارتی تلویزیون شهری ال ای دی قابلیت نمایش فیلم و عکس با کلیه فرمت های تصویر اعم از jpg, gif, tiff, mpeg, vob, flv و غیره را دارا می باشند. این مدل از تلویزیون شهری که اصطلاحاً  به تابلوهای " فول کالر " (LED OUTDOOR FULL COLOR DISPLAY  ) معروف هستند با ترکیبی از ال-ای-دی های آبی , سبز و قرمز امکان نمایش بیش از ١٦/٨ میلیون رنگ را فراهم میکنند.

ساختار تلویزیون شهری فول کالر به صورت ماژولار است بدین ترتیب که با در کنار هم قرار گرفتن ماژول ها کابینت ها و با کنار هم گذاشتن کابینت ها نمایشگر تکمیل می گردد.

تفاوت عمده تلویزیون های شهری با یکدیگر – به غیر از کشور و شرکت سازنده ی آنها – در تراکم تصویر آنهاست که اصطلاحا به آن دات پیچ (DOT PITCH) می گویند که در واقع نمایانگر فاصله دو ال ای دی از یکدیگر می باشد. مسلما هرچه این فاصله کمتر باشد تراکم تصویر (resolution) بالاتر باشد تصویر نمایش داده شده با کیفیت تر خواهد بود.  تلویزیون شهری با دات پیچ P31, P25, P20, P18, 16, P14, P12, P10 قابل ارائه می باشند که انتخاب دات پیچ به هدف استفاده از تلویزیون شهری و میزان هزینه در نظر گرفته شده بستگی دارد .

واردات و توزیع قطعات تابلو ال ای دی جهت همکاران