فروش نمایشگر led فضای باز

آموزش ساخت تابلو روان   LED

آموزش ساخت تابلو روان LED را می توان به سه بخش و مرحله تقسیم نمود : 1- مرحله اول آشنایی با قطعات و لوازم مورد نیاز برای تابلو روان 2- مونتاژ و جمع بندی تابلو 3- آشنایی و آموزش نرم افزار های تابلو روان.

برای اینکه بتوانیم یک تابلو روان را مونتاژ کنیم ابتدا باید قطعات و لوازم های آن را به خوبی بشناسیم . شاید اگر به خوبی با این قطعات و نحوه مونتاژ آنها آشنا شویم بتوانیم به راحتی یک تابلو را مونتاژ نماییم . برای ساخت یک تابلو نیازی به دانش الکترونیک بسیار بالا نمی باشد . یک تابلو از قطعات مختلفی تشکیل شده است که می توانیم برای مثال : ماژول LED ، منبع تغذیه ، واشر آب بندی ، کابل تغذیه ، کابل افت و برد کنترل را نام ببریم .

amozesh

 

با توجه به اندازه و نوع تابلو روان تعدادی از ماژول های LED را که در اندازه های مختلف تولید می شوند را می بایست در کنار هم قرار داد ، تا بتوانیم تابلوی مورد نظر خود را بسازیم . سپس طبق نقشه و دستورالعمل قطعات را بر روی باکس پلاستیکی نصب کرده و همه را در کنار یکدیگر قرار می دهیم . پس از مونتاژ با استفاده از نرم افزار هایی که برای برنامه ریزی تابلو روان وجود دارند ، تابلو را برنامه ریزی می کنیم .