فروش تابلو روان

تابلو ال ای دی

 

LED

 

تابلو ال ای دی یک نام بسیار مناسب برای المان هایی است که آن ها را لامپ های led بسیار کوچکی تشکیل می دهند و در اصل این تابلو ها یک نوع از نمایشگر های دیجیتال است. این نوع تابلو ها، امروزه جایگزین بسیار مناسبی برای تابلو های قدیمی مانند: بنر، نئون و .... هستند.

تابلو ال ای دی ها را می توانید به دوسته تفصیر کنیم. تابلو ثابت و متحرک
ثابلو های ثابت همانند مدل های ثابت تبلیغاتی هستند که هیچکدام از آن ها قابلیت حرکت ندارند و اما تابلو های متحرک یا همان تابلو روان، تابلو های متحرک است که متن ها نیز در آن به حرکت در می آیند. در این مدل می توانید از مدل های مختلف افکت، جلوه های متنی و انواع انیمیشن ها برای جلب نظر کردن و زیبایی بیشتر در ان استفاده نمود.

تابلو های ال ای دی ثابت: این مدل از تابلو ها توانسته اند جاگزین مناسبی برای مدل های قدیمی و نئونی باشند. مزایای این مدل نسبت به نئون و .... بسیار زیاد است که در حال حاضر برخی از آن ها را ذکر می کنیم.
ضذ آب بودن دستگاه، تنظیم میزان نور برای دستگاه، نور مناسب برای جذب بیشتر و اختلال به وجود نیامدن در دیدن، طول عمر طولانی، شکنندگی کمتر، خطر کمتر نسبت به مدل های قبلی، مصرف برق بسیار کم و ...... از مزایایی است که این مدل را نسبت به مدل های قبلی متمایز می کند.

تابلو های ال ای دی روان: این مدل دارای انواع و اقسام مختلف بیشتری است.
تابلو ال ای دی روان تک رنگ: در این مدل از تابلو ها هر متن و یا هر انیمیشنی که برای آن در نظر بگیرید فقط آن را در یک رنگ به شما نمایش می دهد. مثلاً اگر تابلو تان تک رنگ قرمز باشد همه متن ها و .... را به شما با رنگ قرمز نمایش می دهد.