فروش تابلو روان

تابلو ال ای دی روان

 

تابلو ال ای دی روان

تابلو ال ای  دی روان چند رنگی، سه یا هفت رنگی: در این مدل از تابلو های ال ای دی روان شما می توانید برای سیستم چند نوع رنگ در نظر بلگیرید و ان ها را تنظیم کنید که در مواقعی که متن ها و یا اشکال می خواهند به نمایش در ایند، آن ها را به رنگ دلخواهتان تنظیم و نمایش دهد. مثلا، سه رنگ آبی سبز قرمز را می توانید تنظیم کنید که هر تکه از حروف جملاتتان با ان رنگ نمایش داده شوند.

تابلو ال ای دی های روان تمام رنگی (فول رنگی): این مدل از تابلو های ال ای دی یکی از کامل ترین و جدیدترین مدل ها می باشند. از این نوع تابلو ها به نام های نمایشگر های ال ای دی تمام رنگی و تلویزیون های شهری ال ای دی نیز یاد می کنند.

تابلو های ال ای دی رنگی:  هر کسی با توجه به هر نیازی که دارد می تواند با استفاده از این نوع تابلو ها برآورده کند. برای مثال، نمایش دادن فیلم، عکس، انواع تیزر های تبلیغاتی و.... و هر کدام را با صدا و ولوم مختص خود.
شما از این مدل از تابلو ها زیاد مشاهده می کنید به این دلیل که امروزه این مدل از تابلو های غول پیکر شهری به صورت آنلاین در تمامی نقاظ و جوامع توسعه یافته شهری و شهر های در حال توسعه  به چشم می خورد و بیشتر افراد از این نوع تابلو ها به صورت یک ابزار تبلیغاتی بسیار موثر در کسب و کار استفاده می کنند.
این نوع تابلو ها را به دو صورت فضای باز و فضای بسته تقسیم بندی می کنند. مدل فضای بسته این تابلو ها برای انواع سالن ها مناسب است و مدل فضای باز آن نیز برای محیط های بیرونی قابل نصب و استفاده است.
مدل فضای باز این تابلو ها ضد ضربه و ضد آب است و همینطور شدت نور بسیار بالایی دارد برای نظاره کردن تابلو در زیر افتاب. و مدل دیگر این نوع تابلو ها ضد ضربه و ضد اب نیست و اکثراً شدت نور کمتری را دارند. به دلیل، آسیب ندیدن و یا اذیت نشدن بینندگان این نوع تابلو ها

 

تابلو ال ای دی روان

از این نوع تابلو در محیط های خصوصی و عمومی مثل فروشگاه های خرده فروشی، انواع هتل ها، انواع رستوران ها، انواع میادین های شهری، شرکت ها و ..... در تمامی سطح شهر استفاده می کنند.