فروش تابلو روان

قیمت تابلو روان

تابلو روان لومینکس تابلو روان فولکالر

 

امروزه خیلی از قشر های کاری که از هر کسب و یا کاری هستند از این تابلو ها استفاده و بهره کامل را می برند. این تابلو ها در روز به شکل زیبایی نمایان می شوند و در شب نیز شما می توانید با استفاده از چند رنگ مختلف که برای متن ها و یا اشکال موجود در تابلو تعبیه کرده اید زیبایی بیشتری به این تابلو ها بدهید. همچنین این تابلو برق خیلی کمی مصرف می کنند و در طول ماه اصلاً مصرف برق آن ها به چشم نمی خورد. این تابلو ها تماما تبلیغاتی هستند و حتی شما می توانید متن هایی نسبت به کسب و کارتان را در آن ها درج نمایید و در دید عمو قرار دهید تا بتواند مردم را جذب کند و  مردم نیز از خدمات شما که برای آن ها نیاز ولازم است استفاده کنند و اینطور هم قرار است کسب و کار شما رونق بیشتری بگیرد و هم مردم نیز از محصول و یا خدمات شما که برای آن نیاز است استفاده کنند و بتوانند بهره کامل را ببرند.

این تابلو ها اندازه های معینی دارند ولی اگر شما بخواهید می توان به میزان نظر شما تابلو را طراحی کرد و هر آنچه باب میل شما بود را بر روی آن طراحی کرد

بیشتر این تابلو ها ضد آب هستند و ضد ضربه بودن آن ها نظر بیشتر مشتریان را به خود جلب کرده است و شما می توانید با تهیه این تابلو و نصب یک نرم افزار ساده بر روی یک کامپیوتر می توانید هر مدلی که می خواهید تابلو روان خود را طراحی و یا تنظیم کنید.

شرکت فراتک توانایی کامل در تولید و یا طراحی هر مدل تابلو روانی که شما بخواهید را دارد.