فروش تابلو روان

تلویزیون های شهری

به نمایشگر های بسیار بزرگی که در داخل شهر، در کنار برخی چهار راه ها، اتوبان ها، پارک ها، بزرگراه ها، استادیوم های ورزشی و غیره نصب می شوند و هر کدام وظیفه ای را بر عهده دارند تلویزیون های شهری می گویند. این تلویزیون ها بر روی دکل های بسیار بزرگی نصب می شوند و شما می توانید این دستگاه را تنظیم کنید که هر فیلم، تصویر و یا تیزر های تبلیغاتی و یا حتی تیزر هشدار دهنده ای را به صورت تمام فول رنگ، به نمایش در می آورد. ماژول ها همانند بلوک هایی مربعی شکل و یا مستطیلی مانندی هستند که از کنار هم قرار گرفتن تمامی آن بلوک ها تلویزیون های شهری طراحی و تولید می شوند و آن ها وظیفه ی این را دارند که شما هر چیزی که برای آن ها در نظر گرفته باشید را انجام دهند.

تلویزیون های شهری

به طور مثال، برای ان ها در نظر گرفته اید که تبلیغ یک محصول را در هر 10 دقیقه دوبار به نمایش در آورد و ان را در پشت چهارراه ها قرار داده اید و هر کسی که پشت چراغ قرمز منتظر است آن را تماشا می کند و این کار م تواند به فروش آن محصول کمک به سزایی بکند و مردم نیز از وجود همچون محصولاتی با خبر باشند. و حتی شما می توانید شبکه ای از تلویزیون را بر روی آن قرار دهید تا مردم نیز بتوانند آن شبکه را بیرون از خانه ی خود نیز تماشا کنند.

تلویزیون های شهری

شرکت فراتک طراح و تولید کننده ی برترین تلویزیون های شهری است در هر ابعاد و اندازه ای که شما در نظر دارید و با هر طرح و بسته به میل و نظر شما هر مدل که شما بخواهید را طراحی و تولید می کنیم همچنین آن ها را در هر محلی که در نظر دارید به صورت حرفه ای نصب می کنیم.