فروش تابلو روان

تابلو روان

تابلو های روان وظیفه ی نمایش دادن شرح کسب و کار شما را دارند و شما باید با در دید عموم گزاشتن آن تابلو، موجب شوید که کسب و کار تان رونق یابد. این مدل از تابلو های روان با داشتن قابلیت متحرک بودن توانسته اند جذابیت زیادی را برای مخاطبان و متقاضیان، با خود به همراه داشته باشند. از این نوع تابلو ها، امروزه به صورت فراوان در همه ی نقاط جهان استفاده می کنند و با وجو این نوع تابلو ها یک تحول نوینی در عرصه تبلیغات به وجود آمده است.

تابلو روان

تابلو های قدیمی توانایی انجام کارهای تابلو های جدید را نداشته اند و به همین دلیل است که با گذر زمان آن ها بیهوده و بی استفاده می شوند دیگر کمتر کسی از آن ها استفاده می کند. تابلو های جدید با قابلیت نمایش دادن انواع متن ها با هر فونتی، و در مدل های تک رنگ و یا چند رنگ و حتی فول کالر توانسته اند مخاطبان و بینندگان را به خود جذب کنند. حتی این تابلو ها با توانایی زیاد و کم شدن شدت نور می توانند در روز و با وجود آفتاب نیز نقش آفرینی کنند، ولی تابلو های قدیمی اینگونه نبوده اند. یکی از معیار های مهم در ساخت و تولید تابلو ها، ماژول های ال ای دی هستند. این ال ای دی ها با مصرف کم بسیار می توانند برای شما کار کنند و شما بتواند از آن ها استفاده و بهره کامل را ببرید.

تابلو روان

شرکت فراتک طراح و تولید کننده ی انحصاری تابلو های روان و ماژول های ال ای دی هستند و شما می توانید با تماس با کارشناسان ما، درخواست کنید که یک تابلو روان با اندازه و مدل مورد نظر برای شما طراحی و تولید شود و با اندگ زمانی این محصول به دست شما می رسد.