فروش تابلو روان

تابلو ماژول

ماژول های تابلو روان چیست؟ ماژول تابلو روان دقیقاً همان بلوک های از قبل آماده شده ای هستند که از آن ها در ساخت نمایش گر های ال ای دی یا همان تابلو روان های ال ای د و انواع تلویزیون های شهری، استفاده می کنند. ساختار ظاهری و داخلی ماژول ها به نحوی است که با قرار دادن چندین عدد از این ماژول ها کنار یکدیگر، تابلو های بزرگ روان طراخی و ساخته می شوند.  وقتی که این ماژول ها در کنار یکدیگر قرار می گیرند، دقیقاً شبیه به مکعب های خانه سازی اسباب بای ها می شوند.

تابلو ماژول

یکی از قسمت های بسیار مهم در تابلو ها، برد مدار چاپی است که در تابلو طراحی شده است، که در یک طرف از این برد، ال ای دی های نمایشگر ماژول تعبیه شده است که این مورد وظیفه ی اصلی در به نمایش گزاشتن تمامی چیز ها در ماژول را بر عهده دار دارد. و در آن سوی ماژول قطعات الکترونیکی و ارتباطاتی در نظر گرفته شده است.

تابلو ماژول

تمامی این چیز هایی که ذکر شد، بر روی یک قاب پلاستیکی که به اصطلاح همان بدنه است، نصب و راه اندازی می شوند. وظیفه ی اصلی این بدنه این است که طریقه ی نصب ماژول بر روی ان را برای ما اسان تر کند و همچنین این بدنه وظیفه ی محافظ از تمامی قطعات و ال ای دی های موجود در خود را بر عهده دارد. شما حتی می توانید برای این تابلو ها با قاب پلاستیکی تولید شده اند، یک قاب دیگر که فلی است تهیه کنید و بر روی آن نصب کنید که این کار امنیت دستگاهتان را تضمین می کند.

تابلو ماژول

شرکت فراتک با تولید انواع تابلو های ماژول، ماژول ها، و تابلو های روان ال ای دی،  توانایی عرضه کردن این تابلو ها به شما متقاضیان عزیز را دارد.