فروش تابلو روان

جدیدترین تابلوهای روان

تابلوهای روان از جدیدترین وپیشرفته ترین روش های تبلیغات در عرصه کسب و کار است.لامپ های بکار رفته در این تابلوها LEDمیباشد که دارای نور قوی است واز رزولوشن بالایی برخوردار است.موارد استفاده این تابلوها در سردر فروشگاه ها مراکز خرید پمپ بنزین ها و رستوران ها میباشد.

این روش تبلیغ قدمت زیادی در ایران ندارد ولی بطور چشمگیر وقابل توجهی پیشرفت کرده است.سازندگان این تابلو دوره های تخصصی ساخت تابلو روان را میگذرانند.گذراندن دوره این رشته فنی همانند بسیاری از رشته های تخصصی حائز اهمیت است.

تابلوهای روان که به اسم تابلوهای متحرک در بازار معروف است در ابعاد گوناگون متناسب با نیاز مصرف کننده ساخته میشود.در 2نوع ثابت ومتحرک ساخته میشود.در نوع ثابت از لامپ های تک پل ودر نوع متحرک از لامپ های دوپل استفاده میشود.

مزیت تابلوهای روان این است که با وجود حجم کم قادر است مطالب در حجم زیاد را تبلیغ کند واین باعث جذابیت بیشتر تبلیغات میشود.

از مزیت دیگر این است که به راحتی قابل تعمیر است به طوری تعداد لامپ های سوخته در یک برد را با لامپ های سالم تعویض میکنند.

این تابلوها با توجه به نوع مصرف در رنگ بندی های یک گانه سه گانه وهفت گانه میباشد مثلا در فروشگاه ها از ترکیب رنگ یک گانه ودر نمایشگاها از ترکیب رنگ هفت گانه استفاده میشود.

تابلو روان

قاب مورد استفاده در تابلوروان بسیار حائز اهمیت است به طوری در جذب بیننده بسیار تاثیر گذار است.به همین خاطر در ساخت قاب ها از طراحی های متنوعی استفاده میشود.

شرکت های صاحب سبکی در حال حاضر در این زمینه فعالیت میکنند که ابداع کننده شیوه های نوین در در زمینه ساخت تابلوهای روان هستند.

تابلوهای روان از قطعات الکترونیکی بسیاری ساخته شده است که مهم ترین آن ها خازن لامپ LEDوبرد الکتریکی میباشد.

از نظر صرفه جویی در برق وذخیره نیرو از یکسری ترانزیستور های خاص استفاده میشود که بسیار قوی عمل میکنند وعملکرد این تابلوهارا بسیار مقرون به صرفه ومفید بهینه سازی میکنند.