فروش تابلو روان

تابلو ال ای دی وتبلیغات

تابلوهای LED

امروزه به جای تابلوهای نئون از تابلوهای LED  استفاده میشود. تابلوهای LEDیا تابلو روان نوعی نمایشگر دیجیتالی  است که به منظور پیام رسانی  به کار میرود.تبلیغات و اطلاعات و دیگر مطالب را میتوان با تابلوهای ال ای دی نمایش داد.المان های تابلوهای ال ای دی، لامپ های LED می باشد. مصرف برق در تابلوهای نئون برای هر ترانس برابر با 180 وات می باشد.در صورتی که  در یک متر مربع از تابلوهای روان ال ای دی در صورت روشن بودن تمام ال ای دی های تابلو برار با 24 وات میباشد.نکته جالب در مورد تابلوهاب ال ای دی این میباشد که زاویه دید آن  120 درجه میباشد یعنی لازم نیست که حتما از روبه رو به آن نگاه کنید.

تابلوهای ال ای دی

نمایشگرهای ال ای دی کم مصرف تر و سریعتر از سایر نمایشگرهاست.تابلوهای ال ای دی را میتوان به دو دسته کلی ثابت و روان تقسیم کرد.

1.تابلوی ثابت: این تابلوها توانایی حرکت دادن به متن و جملات را ندارند.از طول عمری بیشتر برخوردار هستند.امکان تنظیم نور را در محیط های مختلف دارند.

2.تابلوهای روان: این نوع از تابلوها متحرک می باشند یعنی متن ها در ان میتوانند حرکت کنند و میتوان از افکت ها و جلوه های متن برای جلب توجه استفاده کرد.بارزترین ویژگی تابلوهای روان جذابیت و پربازی بودن آن است.

تابلوهای روان نیز به دو دسته تقسیم میشوند:

1.تابلوهای روان تک رنگ: این نوع تابلوها میتوانند متن خود را تنها با یک رنگ نمایش دهند مثلا تابلو روان آبی تنها قابلیت نمایش متون با رنگ آبی را داراست.نوع چند رنگ این تابلوها متن ها و جملات را با چند رنگ نمایش دهند، به دسته های سه رنگ، هفت رنگ، یا چند رنگ تقسیم میشوند مثلا :در نوع سه رنگ آن میتواند  با سه رنگ سبز، قرمز، آبی نمایش دهد. نوعه چند رنگ نسبت به نوع تک رنگ کمی گرانتر است.

2.تابلوهای روان تمام رنگی یا فول کالر(FULL COLOR) :هرچیزی را که از یک نمایشگر انتظار دارید برآورده میکند مانند: فیلم- عکس – تیزرهای تبلیغاتی و.... بعلاوه قابلیت پخش صدا را نیز داراست یا ممکن است بصورت آنلاین شبکه ای را پخش کند. به آن تلویزیون شهری نیز گفته میشود.

این نوع نمایشگرها به دو دسته فضای باز و فضای بسته تقسیم میشوند:

نوع فضای بسته مناسب محیط داخل سالن میباشد و نوع فضای باز آن برای محیط های بیرون استفاده میشود.نوع فضای باز این نمایشگرها ضد ضربه و ضد آب هستند و دارای نور بالا برای دیده شدن در نور آفتاب میباشند.نوع فضای بسته این تابلوها از قابلیت ضد ضربه و ضد آب بودن برخوردار نیستند.