فروش تابلو روان

قیمت تابلو روان

قیمت تابلو روان ها، بر اساس نیاز شما تعیین می شود. به این گونه که برای مثال شما چه چیزی از دستگاه بخواهید و بخواهید از کدام یک از قابلیت های ان استفاده کنید. چون هر کدام از ان ها بر اساس کارایی شان و داشتن تعداد ال ای دی و .... قیمت بندی می شوند. شما باید با تحقیق فراوان در مورد انواع تابول های روان و بسته به نیاز خود یکی از بهترین مدل های ان ها را انتخاب کرده و به راحتی مورد استفاده قرار دهید.

قیمت تابلو روان بسته به نیاز شما تعیین می شود برای مثال این که شم می خواهید از این تابلو در کجا استفاده کنید. اگر می خواهید در یک مغازه ی بزرگ و جلوی درب ورودی استفاده کنید، مطمئناً باید یکی از مدل های تابلو روان ال ای دی فول کالر را انتخاب کنید. به این دلیل که هم انها بزرگ تر از بقیه هستند و بیشتر به چشم می ایند و هم این مورد که آن ها قابلیت استفاده از چند رنگ همزمان را دارند که بیشتر جلب نظر می کند ومی توانید به ان ها انیمیشن و حاشیه اضافه کنید.

قیمت تابلو روان

مثال دیگر این است که حال به فرض مثال شما می خواهید در مغازه ی خود ولی در بالای غرفه های انواع مواد غذایی استفاده کنید. خب در این مورد اندازه ی ان کوچک تر باشد بهتر است و مردم راحت تر می توانند از ان ها استفاده و کمک بگیرند، و همینطورشما می توانید از مدل سه رنگ این نوع تابلو ها استفاده کند که هم در این مورد کار امد تر از بقیه هستند و به اصطلاح به صرفه تر نیز هستند .

تمامی این ها بسته به نیاز خود شما تایین می شود که شما به خواهید از این تابلو در چه مکان های و به چه طرزی استفاده و بره کامل را از ان ها ببرید.