واردات و توزیع قطعات

کارت کنترلر تابلو روان U41

u41

انواع برد کنترل تابلو روان (میکروکنترلر):
برد کنترل (میکروکنترلر) تابلو روان LEDدارای انواع مختلفی است که تعدادی از این انواع عبارت است از: TF ، C10 ، C1 ، HD ، CPOWER ، C1 ، C3 ، M10 ، M20 ، M31، HD-A40 ، HD-A41 ، HD-Q40 ، HD-Q41 ، HD-U40 ، HD- U41 ، HD-E41 ، HD-X41 و...
میکرو کنترلر AVR چیست؟
میکروکنترلر MicroController به آی سی هایی گفته می شود که که قابل برنامه ریزی باشد و در واقع بتوان عملکرد آنها از قبل توسط برنامه دادن Programming تعیین کرد. میکرو کنترلر، متشکل از یک ریز پردازنده، حافظه و درگاه ورودی/خروجی است. ریز پردازنده نیز متشکل از واحد پردازش مرکزی (CPU) و واحد کنترل (CU) می باشد.
یک میکروکنترلر شامل بخش های مختلفی است که بشرح زیر است:
CPU : واحد پردازش مرکزی
RAM : حافظه اصلی میکرو
ALU : واحد محاسبات
I/O : ورودی ها و خروجی ها
ROM : حافظه ای که برنامه روی آن ذخیره میشود
Timer برای کنترل زمان ها در دستگاه
همانطور که قبلا اشاره شد یک میکروکنترلر می تواند برنامه ریزی شود و نحوه برنامه ریزی Programming آن بدین شرح است:
میکرو کنترلرها دارای کامپایلرها (مترجم های) خاصی می باشد که با زبان های Assembly, Basic, C می توان برای آنها برنامه نوشت و سپس برنامه نوشته شده را بوسیله برنامه نویس Programmer نوشته شده توسط یک کابل یا فلش USB و یا مستقیما توسط کامپیوتر به میکروکنترلر منتقل شده و در دستگاه آی سی IC قرار می گیرد و در واقع در حافظه Rom میکروکنترلر ذخیره می شود . با توجه به نوع مدار بندی و ابزارهای داخلی یک میکروکنترولر امکانات خاصی توسط آن میکروکنترولر قابل ارائه است و در واقع امکانات میکرو کنترلرها یکسان نیست و هر کدام امکانات خاصی را دارا می باشند و در قیمت های مختلف در بازار وجود دارد.

شرکت فراتک فروش انواع کارت کنترلر تابلو روان U41 در ابعاد و مدلهای مختلف

نمایشگر ال ای دی
فروش تابلوهای روان
قیمت ماژول led
تابلو
تلویزیون شهری
ماژول تابلو
تابلوی روان

 

واردات و توزیع قطعات تابلو ال ای دی جهت همکاران