دانلود نرم افزار

تابلو روان ها

درست کردن مدل کوچک این نوع از تابلو ها آسان هست و هر کسی با کمی دقت و تفکر می تواند این نوع تابلو ها را درست و مورد استفاده قرار دهد.
 مواد تشکیل دهنده این نوع تابلو ها شامل: ماژول، برد کنترل، فریم، منبع تغذیه یا همان پاور است. که در این بخش به توضیح مختصری درباره ی هر کدام از این موارد ذکر شده می پردازیم.

ماژول ها: این مدل از تابلو ها از قطعه های کوچک تری درست شده اند که این قطعات ماژول نام دارند که شامل ال ای دی های تک رنگ و یا رنگی هستند، که همین ها رنگ تشکیل دهنده ی تابلو را می سازند.

فریم ها: فریم ها را در تابلو ها به اصطلاح کابینت نیز می نامند که آن ها دارای حاشیه ی آهنی مانند هستند که دارای یک رنگ کوره ای الکترو استاتیک هستند و  همین مورد است که اجزای اصلی تابلو را در کنار یک دیگر نگه می دارد و ثابت می کند.

برد کنترل: این قسمت مهم ترین جزء تابلو است که وظیفه ی اصلی آن نیز متن و یا تصویری که شما برای آن در نظر گرفته اید را با توجه به ال ای دی های موجود بر روی آن ها قابل نمایش درآورد.

ترانس: یکی دیگر از مهم ترین اجزا های تشکیل دهنده ی این نوع تابلو ها ترانس و یا همان پاور است. وظیفه ی اصلی این ترانس برق رساندن به ال ای دی ها است و کار تنظیم ولتاژ را نیر انجام می دهد.

همچنین شما باید به این مورد دقت کافی را داشته باشید که استفاده کردن از سوئیچینگ در این تابلو بسیار حائذ اهمیت است، تعداد سوئیچینگ مهم است که بتواند هم به خوبی برای ما کار کند و هم این که تصویر را یکنواخب و بدون مشکل برای ما نمایش دهد.

شرکت ما تولید کننده ی بهترین تابلو روان ها است و شما می توانید با استفاده از محصولات خوب ما نهایت استفاده و بهره را ببرید.

واردات و توزیع قطعات تابلو ال ای دی جهت همکاران