نمایشگر ال ای دی با سنسور دما

انواع تابلو روان ها

اندازه تابلو های روان بسته به نیاز متقاضی مطرح می شود و برای مثال شما یک سایز خیلی بزرگ تابلو روان می خواهید که در فرودگاه ها نصب کنید که می توانید سفارش دهید و حتی شما برای مثال یک سایز خیلی کوچک تابلو روان می خواهید و فقط می خواهید چند ال ای دی داشته باشد که ان ها باز، بسته به نیاز شما طراحی و تولید می شود.

انواع تابلو روان ها

باید بنگرید در محلی که می خواهید این تابلو ها را نصب کنید چه اندازه ای در نظر دارید و برای ان محل چه سایز تابلو ای می تواند خب عمل کند و گزینه ی دیگر این است که شما بدانید در کدام نقطه از محلتان این نوع تابلو ها جلب نظر می کنند و بیشتر متقاضی را جذب می کند البته گزینه های دیگر نیز قابل ذکر هستند که باید به ان ها نیز توجه لازم را داشته باشید.

یکی از معیار های دیگر این است که چه رنگ نوری برای محل مورد نظرتان نیاز است و هم چشم بیننده را اذیت نمی کند و هم این مورد که فرد را جذب می کند و طرف مشتاق می شود تا نظاره گر آن باشد. شما می توانید از انیمیشن برای جلب نظر کردن و حاشور برای جلب توجه در این تابلو ها استفاده کنید.

با تمامی این معیار های ذکر شده حال ما در اینجا حضور داریم که هر مدل و یا برندی که شما می خواهید را برای شما تهیه کنیم و مطابق با نظر شما آن را با بهتری تجهیزات طراحی کنیم و به شما بدهیم. ما می توانیم در زمینه ی انواع تابلو ها به شما تمامی مشاوره های لازم را نیز بدهیم. برای مثال این مورد که در محل شما چه نوع اندازه ای مناسب است و چه رنگ استانداردی برای ان محل بهتر است و دیگر موارد.

واردات و توزیع قطعات تابلو ال ای دی جهت همکاران